| Produkt | dávkovací jehla |
|---|---|
| Země původu | Švýcarsko |
| Značka výrobce | Ergo |
Vysoce účinný silikonový olej s viskozitou 350 cSt pro mazání, ochranu pryže a separaci forem. Odolný v rozmezí -50 °C až +200 °C s vynikajícími dielektrickými vlastnostmi.
Loctite 407 je nízkoviskózní, tepelně odolné vteřinové lepidlo na bázi ethyl-kyanoakrylátu pro lepení kovů, plastů a pryží. Odolává teplotám do 100 °C a nabízí fixaci v řádu sekund.
Loctite 435 je houževnaté, pryží plněné vteřinové lepidlo s nízkou viskozitou a zvýšenou odolností proti rázům a loupání. Je určeno pro rychlé lepení kovů, plastů a porézních materiálů v teplotním roz
Univerzální vteřinové lepidlo ve formě tixotropního gelu pro lepení kovů, plastů a porézních materiálů. Odolává teplotám od -54 °C do +121 °C, nestéká a je ideální pro svislé plochy a aplikace nad hla
Loctite MR 5922 je černá, pomaluschnoucí těsnicí pasta na bázi pryskyřice, která po odpaření rozpouštědla vytváří trvale pružný, nevytvrzující film. Odolává tlaku až 34 MPa a teplotám do 200 °C, přiče
Sicomet 50 je nízkoviskózní vteřinové lepidlo na bázi etyl-kyanoakrylátu pro vysokopevnostní lepení plastů a pryží s teplotní odolností do +80 °C (krátkodobě +100 °C).
Volejte 515 262 075 nebo mi napište zprávu Zákaznický servis
Jsme na trhu 30 let Stále zlepšujeme služby
Expedujeme ihned při objednávce do 14 hod
Bezplatná výměna
Omyl v objednávce?
Není problém